title

Spawacz przepalacz

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Miejsce pracy: Brzeziny-Kolonia
Numer: StPr/20/1890
OBOWIĄZKI:
prace spawalnicze oraz przepalanie w przemyśle hutniczym; praca w delegacji na terenie kraju m.in. Katowice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

minimum 2 miesiące doświadczenia na stanowisku; świadectwo ukończenia kursu spawacza; brak nałogów.

Miejsce pracy:

Brzeziny-Kolonia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie