Praca: Spawacz - ślusarz – operator robota spawalniczego

Zostaw swój ślad na przyszłość

Dołącz do światowego lidera produkującego maszyny budowlane i ziemne, do zakładu Caterpillar w Sosnowcu.

Caterpillar Poland Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy na następujące stanowisko:

Spawacz - ślusarz – operator robota spawalniczego
Miejsce pracy: Sosnowiec
Obowiązki na stanowisku pracy:
  • Obsługa robotów spawalniczych;
  • Wstępna kontrola jakościowa wytwarzanego detalu;
  • Utrzymywanie w nienagannym stanie obsługiwanych maszyn i urządzeń;
Wymagania dla kandydatów:
  • Uprawnienia do podstawowej obsługi i podstaw programowania zrobotyzowanego;
  • Umiejętność obsługi robota spawalniczego;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Znajmość procesów spawalniczych (WPS);
  • Wysoka kultura pracy;
  • Zdolności manualne;
  • Sumienność i rzetelność wykonywanych zadań;
  • Uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu „0”.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • spawanie na obrotnikach w dogodnych pozycjach
  • brak noszenia ciężkich przedmiotów
  • transport elementów za pomocą urządzeń transportu bliskiego (suwnica)
  • zapewnienie odzieży roboczej oraz masek z nawiewem
  • komfortowe warunki pracy na hali produkcyjnej zapewniające odpowiedni poziom temperatury
    w zimie
  • praca w systemie zmianowym (III zmiany)
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • szkolenia i rozwój umiejętności pod nadzorem
Dodatkowe benefity:
  • kwartalne i roczne nagrody uznaniowe
  • rozbudowany system socjalny
  • Karta Benefit Multisport
  • opieka medyczna Lux Med
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie PZU
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/spawacz-slusarz-operator-robota-spawalniczego_1897224.html
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn.zm.)