title

Spawacz WIG 141/ FM3; FM5 i Spawacz COMBI 141/111 FM3; FM5

Ogłoszenie numer: 4925434, z dnia 2021-07-09

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW NA STANOWISKO:

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

Poszukujemy spawaczy rur stali czarnej FM3 i stali nierdzewnej FM5 na TIG 141, na kontraktach w Niemczech, Belgii, Holandii i Luksemburgu. Projekty krotko- jak i długoterminowe, przewidziane do końca 2021 roku.

Wymagania

  • uprawnienia spawalnicze na 141 FM3, 141 FM5, mile widziane uprawnienia na 141/111
  • honorujemy certyfikaty instytucji TÜV
  • certyfikat SCC lub VCA
  • certyfikaty muszą być ważne jeszcze przez okres co najmniej 6 miesięcy od daty rozpoczęcia pracy
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, lecz niekonieczna
  • konieczny własny transport

Oferujemy

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia, w zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
  • Zapewniamy zwrot kosztów dojazdu, zakwaterowanie lub pomagamy w znalezieniu zakwaterowania osobom na działalności
  • Oferujemy długotrwałą współprace na przyszłość
  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie i zwrot kosztów podróży oraz dojazdu do pracy ustalony ryczałtem za przejechane kilometry

Forma zatrudnienia:

  • Pełny etat (umowa z niemieckim pracodawca)
  • Współpraca na bazie działalności gospodarczej