title

Spawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Spawacz
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/22/0037
OBOWIĄZKI:
spawanie konstrukcji stalowych, montaż elementów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
Uprawnienia: umiejętność czytania rysunków technicznych


Wymagania inne:

doświadczenie w spawaniu ręcznym metodą otuloną (111), MAG (135/138), TIG (141)

Miejsce pracy:

Sosnowiec


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 25 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Marani Sp. z o.o.

Spawacz / Pomocnik spawacza

Lokalizacja: śląskie / Zabrze

Dodane: 2022-11-25
montażowe prace inwestycyjne z zakresu budowy sprężarkowni i sieci przesyłowych sprężonego powietrza w interdyscyplinarnym zespole, naprawa i modernizacja...

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Spawacz

Lokalizacja: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Dodane: 2022-11-24
-prace ogólno-spawalnicze,-spawanie rurociągów i konstrukcji stalowych,-spawanie elementów konstrukcyjnych,-prace ślusarsko-warsztatowe Wymagania konieczne:...

Zakłady Produkcyjne B-D S.A.

Spawacz / Ślusarz

Lokalizacja: śląskie / Zawiercie

Dodane: 2022-11-24
Twoja życiowa szansa: Praca i Apartament Masz dość mieszkania z rodzicami/teściami? Jesteś świetnym fachowcem? Zgłoś swoją kandydaturę. Firma oferuje...