title

Spawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Spawacz
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Numer: StPr/22/1053
OBOWIĄZKI:
spawanie konstrukcji metalowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MIG
Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MAG
Uprawnienia: uprawnienia spawacza MIG/ MAG

Miejsce pracy:

Jastrzębie-Zdrój


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

DB Cargo Polska S.A.

Spawacz elektryczny

Lokalizacja: śląskie / Rybnik

Dodane: wczoraj
Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą...

PROTOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Spawacz elektryczno-gazowy

Lokalizacja: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Dodane: 2022-12-03
Wykonywanie prac związanych z naprawami i przeglądami taboru kolejowego, głównie wagonów. Wykształcenie techniczne - minimum zawodowe. Uprawnienia spawalnicze...

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Spawacz

Lokalizacja: śląskie / Zabrze

Dodane: 2022-12-01
Spawanie konstrukcji stalowych metodą MAG, obsługa prostych narzędzi produkcyjnych, wizualna kontrola wytwarzanych detali. 2 zmiany 6-14/14-22 Wymagania konieczne:...