title

Spawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Żorach
Spawacz
Miejsce pracy: Żory
Numer: StPr/20/0548
OBOWIĄZKI:
praca w zakładzie wyrobów metalowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Żory

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 25 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Spawacz

Lokalizacja: śląskie / Mysłowice

Dodane: wczoraj
spawanie konstrukcji stalowychWymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: wymagane doświadczenie zawodowe, znajomość rysunku...

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Spawacz

Lokalizacja: śląskie / Knurów

Wykształcenie: zawodowe; doświadczenie: min. 1 rok; spawanie jedną z poniższych metod: 135 MAG, 131 MIG, 141 TIG, 111 elektrodą otuloną, cięcie plazmowe,...

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Spawacz/ślusarz

Lokalizacja: śląskie / Wręczyca Mała

PRACA PRZY PRODUKCJI I MONAŻU WAGWymagania konieczne: Zawód: SpawaczWykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: mile widziane doświadczenie zawodowe