title

Spawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Spawacz
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/20/1414
OBOWIĄZKI:
spawanie elementów stalowych zgodnie z normami spawalniczymi oraz rysunkiem technicznym
Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 800 - 4 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Zobacz podobne oferty

WIPER sp. z o. o.

Spawacz / Ślusarz

Lokalizacja: śląskie / Mikołów

Dodane: dzisiaj
spawanie metodą TIG elementów ze stali nierdzewnej, głównie blach. umiejętność spawania metodą TIG; mile widziane certyfikaty spawalnicze; chętnie...

TNS Sp. z o.o.

Lokalizacja: śląskie /

Miejsce pracy: Niemcy  Opis stanowiska: spawanie półautomatem - metoda 135 lub 141; wszystkie pozycje; Wymagania: doświadczenie zawodowe; umiejętność pracy...

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM

Spawacz 135 / Monter konstrukcji stalowych

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: 2020-11-20
Spawanie i montaż konstrukcji stalowych, Prace ślusarskie, Mile widziani obywatele Ukrainy, Załatwiamy dokumenty do złożenia wniosku o pobyt, oświadczenia, wizy...