Speccjalista ds. administracyjno finansowych- osoba z orzeczonym stopniem niepełnosprawności

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/1392
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie średnie lub wyższe ekonomiczne; mile widziane doświadczenie zawodowe; umiejętność obsługi komputera i programu Excel, Microsoft Word (cały pakiet Office), mile widziana znajomość programów księgowych np. Enova; zakres obowiązków: sprawdzanie konta bankowego, generowanie wyciągów bankowych, wprowadzanie do systemu Enova, zaksięgowanie, sporządzanie zobowiązań firmy, rozliczanie płatności gotówkowych, przygotowywanie dokumentów firmy, jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach