title

Specjalista do spraw kadr i płac

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/21/0444
OBOWIĄZKI:

Prowadzenie dokumentacji osobowej pracowników, obsługa umów cywilnoprawnych. Zgłaszanie pracowników do ZUS, sporządzanie deklaracji ZUS, wyrejestrowywanie pracowników. Obliczanie podatków od wynagrodzeń i sporządzanie deklaracji PIT. Sporządzanie deklaracji dla ubezpieczonych, sporządzanie deklaracji PFRON. Sporządzanie deklaracji GUS z zakresu danych pracowniczych. Kontrola terminów badań lekarskich, szkoleń BHP i innych dokumentów wymaganych przepisami prawa pracy. Oferta również dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw kadr (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Kadry i płace z elementami rozliczeń z ZUS

Wymagania inne:

wykształcenie średnie lub wyższe, znajomość przepisów prawa pracy, ZUS, PIT, PFRON i innych zagadnień kadrowo-płacowych; obsługa programów do obsługi kadrowo-płacowej; 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku specjalisty ds. kadr i płac

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 131,23 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu