title

Specjalista do spraw reklamy

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/22/2238
OBOWIĄZKI:

Zainteresowane osoby zarejestrowane u PUP Rybnik proszone są o skontaktowanie się z doradcą klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji prac interwencyjnych. Prowadzenie firmowej strony internetowej, mediów społecznościowych, nawiązywanie kontaktów z klientami, budowanie bazy klientów, Wykształcenie średnie lub wyższe, obsługa mediów społecznościowych, programów graficznych. Praca w godz. od 12.00-20.00

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, inne

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku