title

Specjalista do spraw sprzedaży - staż

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Specjalista do spraw sprzedaży - staż
Miejsce pracy: Racibórz
Numer: StPr/23/0118
OBOWIĄZKI:
1. Obsługa klienta.2. Obsługiwanie urządzeń biurowych.3. Obsługa programów komputerowych koniecznych do wykonywania obowiązków.4. Nadzorowanie i porządkowanie dokumentów firmowych.5. Obsługa poczty elektronicznej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Racibórz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Specjalista do spraw sprzedaży - staż

Lokalizacja: śląskie / Racibórz

Dodane: dzisiaj
1. Obsługa klienta. 2. Obsługiwanie urządzeń biurowych. 3. Obsługa programów komputerowych koniecznych do wykonywania obowiązków. 4. Nadzorowanie i...

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Agent sprzedaży

Lokalizacja: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Dodane: dzisiaj
Pozyskiwanie nowych klientów, tworzenie rejestru klientów, organizacja spotkań z klientami,prezentowanie produktów, zbieranie zamówień, nadzorowanie dostawy...

ROTENSO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Specjalista ds. sprzedaży pomp ciepła

Lokalizacja: śląskie / Ruda Śląska

Dodane: wczoraj
Aplikuj do nas jeśli: masz doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży B2B; chcesz poznać mocno rozwijającą się branżę klimatyzacji i pomp ciepła; chcesz...