title

Specjalista do spraw sprzedaży/asystent

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/23/0064
OBOWIĄZKI:
Oferta stażu dla osób w szczególnej sytuacji na rynku pracyWykształcenie: min.średnie; znajomość Ms Office; obsługa urządzeń biurowych; otwartość na kontakt z ludźmi; podstawowa znajomość języka angielskiego; zakres obowiązków; bieżąca obsługa klienta w biurze, kontakty telefoniczne do klientów, codzienna analiza rynku nieruchomości, przygotowywanie ofert; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach