title

Specjalista ds. administracyjnych - Sekretariat

Ogólnopolska firma sprzątająca z branży usług czystościowych, w związku z dynamicznym rozwojem swojej działalności poszukuje Kandydata / Kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec
Opis stanowiska:
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów w firmie
  • Wprowadzanie dokumentacji do elektronicznego systemu obiegu dokumentów
  • Aktualizacja i tworzenie Regulaminów, Zarządzeń, Schematów organizacyjnych
  • Obsługa Sekretariatu w tym odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych oraz przyjmowanie i wysyłka korespondencji
  • Organizacja zebrań i obsługa gości oraz realizacja pozostałych spraw organizacyjnych firmy
  • Prowadzenie kalendarza spotkań Prezesa Zarządu
Oczekiwania:
  • Doświadczenie na podobnym lub tożsamym stanowisku minimum 1 rok
  • Wykształcenie minimum średnie o kierunku ekonomicznym, administracyjnym
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • Dokładność i terminowość w wykonywaniu obowiązków
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość obsługi pakietu MS office
  • Prawo jazdy kat B
  • Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Pracę na samodzielnym stanowisku
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i szkolenia
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon,laptop)
Kandydatów przesyłąjących swoje CV drogą mailową prosimy o umieszczenie klauzuli:

“Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Lub/i:

“Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.”

“Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.”

“Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.”