title

Specjalista ds. Administracyjnych

Miejsce pracy: Katowice - Pyrzowice
Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • planowanie harmonogramów czasu pracy w sposób zapewniający optymalną liczbę pracowników na danej zmianie
  • przygotowywanie oraz sprawdzanie list obecności oraz potwierdzanie godzin pracy
  • prowadzenie ewidencji odzieży roboczej
  • zamawianie artykułów handlingowych, biurowych oraz eksploatacyjnych
  • przygotowywanie wniosków kadrowych
  • wsparcie Supervisora obszaru w pracach administracyjnych związanych z funkcjonowaniem oddziału Cargo Katowice
Czego od Ciebie oczekujemy?
  • doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobrej obsługi komputera (pakiet Microsoft Office)
  • bardzo dobrej organizacji pracy oraz systematyczności i dokładności w działaniu
  • samodzielności
  • umiejętności pracy w zespole
  • wykształcenia minimum średniego
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • prawa jazdy kat. B - mile widziane
Co oferujemy?
  • Pracę w ciekawym środowisku lotniczym
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Niezbędne szkolenia i certyfikaty
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracę w firmie o wieloletniej tradycji
  • Pracę w zgranym zespole