title

Specjalista ds. controllingu

Firma MMG Sp. z o.o. poszukuje kandydata/tki na stanowisko:

Miejsce pracy: Bytom

Zakres obowiązków:

  • czynny udział w procesie budżetowania, kontroli kosztów oraz analizie odchyleń
  • analizowanie rentowności według produktów, kanałów dystrybucji, klientów itp.
  • analiza kluczowych wskaźników finansowych
  • kalkulacja kosztów związanych z procesem produkcji
  • przygotowywanie cyklicznych raportów dla innych działów firmy
  • analiza przedsięwzięć inwestycyjnych
  • rozliczanie i analizowanie procesów produkcyjnych
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: kontroling, ekonomia, finanse, rachunkowość)
  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • doświadczenie w tworzeniu raportów finansowych, prognoz i budżetów
  • praktyczna wiedza z zakresu rachunkowości zarządczej
  • praktyczna znajomość MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel oraz systemów klasy ERP,(znajomość programu Impuls będzie dodatkowym atutem)
  • praktyczna znajomość zasad księgowości
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętności analityczne
  • bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność, terminowość
  • samodzielność w działaniu
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę dającą możliwość rozwoju
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy