title

Specjalista ds. e-commerce w branży ogrodniczej

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Miejsce pracy: Krzyżanowice
Numer: StPr/20/1143
OBOWIĄZKI:
- tworzenie i rozwijanie oferty sprzedaży maszyn ogrodniczych w e-sklepie,- przygotowywanie materiałów marketingowych niezbędnych do sprzedaży,- fotografowanie maszyn i przygotowywanie opisów produktów,- samodzielne prowadzenie akcji marketingowych na portalach społecznościowych.Praca od poniedziałku do piątku w godz.: 8:00-16:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: copywriting internetowy
Uprawnienia: biegła obsługa komputera i Internetu

Wymagania inne:

podstawowa znajomość branży e-commerce; mile widziana znajomość Google Analytics, podstaw programowania czy PrestaShop i wystawiania przedmiotów na platformach sprzedażowych; dobra organizacja pracy własnej; dokładność i sumienność

Miejsce pracy:

Krzyżanowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim