title

Specjalista ds. IT

Firma GEMO Silesia Sp. z o.o. poszukuje Pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Chorzów
Zakres obowiązków:
  • Kompleksowa obsługa, zarządzanie, administracja oraz integracja systemów IT,
  • Obsługa techniki sieciowej (TCP/IP, DNS, Routing),
  • Zarządzanie MS Windows Server/Linux,
  • Podłączanie, konfiguracja i diagnostyka sprzętu sieciowego i peryferyjnego (Drukarki, skanery, urządzenia pomiarowe i podobne),
  • Nadzorowanie infrastruktury sieciowej i planowane wdrożenia jej modernizacji,
  • Tworzenie skryptów automatyzujących zadania administracyjne.
Wymagania:
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym B1/B2 – warunek konieczny,
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie średnie informatyczne lub wyższe techniczne
  • Znajomość sieci informatycznych,
  • Znajomość techniki/topologii/protokołów sieciowe: WLAN, VLAN, RADIUS, VPN, inne powszechnie stosowane (SSH, Telnet),
  • Znajomość systemów Windows/Linux.

 Poprosimy CV w języku polskim i angielskim

Oferujemy:
  • Umowę o pracę od pierwszego dnia pracy,
  • Wynagrodzenie dopasowane do kwalifikacji i doświadczenia pracownika,
  • Możliwość uzyskania premii uznaniowych,
  • Prywatna opieka medyczna
  • Grupowe ubezpieczenie na życie Luxmed
  • Elastyczny czas pracy,
  • Miłą atmosferę pracy.