title

Specjalista ds. jakości

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Specjalista ds. jakości
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/20/2434
OBOWIĄZKI:

Realizacja założeń firmy, monitorowanie zleconych działań, zachowanie najwyższego poziomu jakości, współpraca z działem produkcji i sprzedażowym

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Język: koreański, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Miejsce pracy:

Gliwice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

do 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

PEKABEX

Kontroler Jakości

Lokalizacja: śląskie / Bielsko-Biała

Dodane: wczoraj
Opis stanowiska: Kontrola dostawców materiałów; Kontrola prefabrykatów żelbetowych; Prowadzenie rejestrów; Przygotowanie protokołów. Dyspozycyjność do...

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Kontroler jakości wyrobów przemysłowych/szklanych/motoryzacyjnych

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Dodane: wczoraj
ocena zgodności wyrobów z dokumentacją techniczną; analiza przyczyn zaistniałych niezgodności; sprawdzenie niezgodności kształtu, wymiarów, warunków...

ERG S.A.

Laborant - Pracownik w Dziale Zarządzania Jakością

Lokalizacja: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Dodane: 2020-11-30
Głównymi zadaniami osoby zatrudnionej na ww. stanowisku będzie: sprawdzanie oraz weryfikacja wyrobów gotowych badanie próbek pobranych z produkcji za pomocą...