title

Specjalista ds. Kadr /HR

Drabpol Sp. Jawna. P. Drabczyński i Wspólnik– www.drabpol.pl ; to firma rodzinna założona w 1983 roku, która działa w obszarach Automotive i Awionika. Reprezentujemy globalne marki takie jak: Continental, Curtiss-Wright, Honeywell, Dana TM4, Konvekta, Geotab, MiX Telematics czy Garmin.

Miejsce pracy: Mykanów, k/ Częstochowy
Opis stanowiska:
  • prowadzenie działu kadr, przygotowywanie dokumentacji personalnej
  • prowadzenie akt osobowych pracowników
  • przygotowywanie raportów, rejestrów
  • przygotowywanie dokumentów do biura rachunkowego
  • prowadzenie procesów rekrutacji i selekcji pracowników
  • koordynowanie zatrudnienia, wdrażania pracowników
  • wprowadzanie nowych i ulepszanie istniejących procedur personalnych,
  • współpraca z kierownikami, dyrektorami działów, Zarządem
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość prawa pracy
  • wysokie umiejętności komunikacyjne
  • odpowiedzialność, uczciwość
  • umiejętność planowania i organizacji czasu pracy
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • praca w rodzinnej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, nie wyłączając dobrowolnie podanych danych wrażliwych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DRABPOL Sp. Jawna P. Drabczyński i Wspólnik z siedzibą w Mykanowie (42-233) ul. Akacjowa 24/26, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałem się z klauzurą informacyjną Spółki DRABPOL zamieszczoną w ogłoszeniu.

Informujemy, że Administratorem danych jest „DRABPOL” Sp. Jawna P. Drabczyński i Wspólnik z siedzibą w Mykanowie. Dane zbierane są dla potrzeb i na czas aktualnych i przyszłych rekrutacji w Spółce Drabpol. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Wniosek o sprostowanie, usunięcie lub ograniczenie przetwarzania, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody należy kierować na adres email rodo@drabpol.pl . Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych oraz danych wrażliwych jest dobrowolne.

Drabpol zastrzega sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.