title

Specjalista ds. kadr i płac

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/0866
OBOWIĄZKI:
- Przygotowywanie list płac, naliczanie rachunków do umów, weryfikacja i rozliczanie czasu pracy pracowników, przygotowywanie deklaracji ZUS, przygotowywanie dokumentacji pracowniczej - obsługa kadrowa, bieżące prace w dziale kadr i płac.- Godziny pracy: 8:00-16:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie zawodowe: min. 2 lata pracy w dziale kadr i płac. Mile widziany udział w kursach doszkalających. Wymagana znajomość przepisów ZUS (rozliczanie składek na ubezpieczenia społeczne oraz zasiłków). Wymagana znajomość przepisów dot. podatku PIT (płatnik). Wymagana umiejętność przygotowywania list płac, prowadzenia dokumentacji kadrowej, umiejętność rozliczania składek na ubezpieczenia społeczne oraz zasiłków. Wymagana umiejętność obsługi programu Płatnik. Mile widziana znajomość programu Gratyfikant.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach