title

Specjalista ds. kontroli jakości

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BANIMEX Sp. z o.o. z siedzibą w Będzinie poszukuje pracowników, dla których budownictwo to pasja, a każdy nowy projekt staje się wyzwaniem. Jeśli lubisz tworzyć, planować, a następnie te plany wdrażać w życie i koordynować, jesteś dobrym organizatorem nastawionym na pracę zespołową i chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij nam swoje CV.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

OFERTA PRACY

Miejsce pracy:  Będzin

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Kontrola wizualna spoin (głównie konstrukcje mostowe)
  • Sporządzanie map materiałów
  • Współpraca z mistrzami i brygadzistami
WYMAGANIA:
  • Sumienność, samodzielność, odpowiedzialność, wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym i w soboty
  • Uprawnienia VT2 (mile widziane)
  • Znajomość rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę
  • Korzystne warunki zatrudnienia wraz z podstawowymi narzędziami pracy
  • Pakiet opieki medycznej, kartę Multisport
  • Udział w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach
  • Pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem

Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BANIMEX Sp. z o.o. z siedzibą w Będzinie ul Energetyczna 10.Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji, osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawnia.

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”