title

Specjalista ds. Logistyki

Ogłoszenie numer: 3967344, z dnia 2020-11-26

Aures jest spółką działającą w obszarze "automotive", zlokalizowaną w południowej Polsce, w bliskim sąsiedztwie dużego okręgu przemysłowego. Prawie 20 - letnie doświadczenie we współpracy z największymi producentami samochodów w Polsce postawiło nas na pozycji lidera w wytwarzaniu elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego.

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

Opis stanowiska

  • nadzór nad realizacją wysyłek zgodnie z zamówieniami klientów,
  • organizacja, realizacja oraz kontrola transportów,
  • weryfikowanie poprawności danych w systemie,
  • rozwiązywanie problemów związanych z przygotowaniem wysyłek, dokumentacją oraz transportem
  • zapewnienie ciągłości dostaw poprzez optymalne zarządzanie procesem wysyłki,
  • bieżące monitorowanie procesów logistycznych i raportowanie w zakresie ich realizacji

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny,
  • znajomość zagadnień logistycznych związanych z planowaniem produkcji,
  • dobra znajomość pakietu MS Office ( w szczególności Excel),
  • zdolność analitycznego myślenia, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, sumienność, dokładność i odpowiedzialność,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju;
  • Dofinansowanie do karty Multisport;
  • Pracę w przyjaznym, zaangażowanym zespole.