title

Specjalista ds. Logistyki

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Dla naszego klienta – jednej ze znanych na polskim rynku firm z branży automotive – aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Zakres obowiązków:
  • codzienna kontrola ustawień BOMów i routingów,
  • weryfikacja stanu SAP,
  • kontrola poprawności wydawania materiałów,
  • kontrola poprawności stanu materiału według zużycia wyrobu gotowego,
  • praca 1-zmianowa.
Wymagania:
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • znajomość systemu SAP – warunek konieczny,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność.
Klient oferuje:
  • pracę w rozwojowej branży,
  • pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • dużą autonomiczność stanowiska,
  • możliwość rozwoju zawodowego.