title

Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży

Firma BRONOWSCY CZERNICHÓW Sp. z o.o. Sp. K. zatrudni osobę na stanowisko

Miejsce pracy: Czernichów k. Żywca
Mile widziane osoby ze stopniem niepełnosprawności.

Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało:
  • wdrażanie oraz obsługa promocji sprzedaży
  • tworzenie treści reklamowych na stronie internetowej, w aplikacji mobilnej oraz w mediach społecznościowych
  • branie udziału we wdrażaniu i rozwoju projektów promocyjnych
  • inicjowanie nowych przedsięwzięć marketingowych oraz nadzór nad ich realizacją
  • aktywna współpraca z działem sprzedaży
  • realizacja celów sprzedażowych
  • monitorowanie planów sprzedaży
  • realizacja zamówień
  • obsługa posprzedażowa sprzedaży
  • opracowywanie materiałów reklamowych
Oczekujemy:
  • wykształcenie na kierunku: marketing, studia magisterskie lub licencjackie, potrafi tworzyć wszystkie materiały (grafiki i treści produktowe),
  • doświadczenie w korzystaniu z Adobe, Google Ads, FB Ads
  • doświadczenie w prowadzeniu komunikacji marketingowej w kanałach (Facebook, Instagram, YouTube)
  • doświadczenie we wdrażaniu testów produktów, współpraca z dziennikarzami, testerami i YouTuberami
  • praktyczna umiejętność zorganizowania ekspozycji marki na targach
  • doświadczenie we współpracy z Agencjami Marketingowymi i grafikami
  • możliwość monitorowania i analizowania efektów prowadzonych kampanii marketingowych
  • umiejętność tworzenia i realizacji działań marketingowych dla firm z różnych kanałów sprzedaży
  • kreatywności oraz pozytywnego nastawienia do działania i realizacji celów
  • umiejętności tworzenia planów sprzedażowych
  • wysokich umiejętności komunikacyjnych
  • dobrej organizacji czasu pracy, samodzielności
  • otwartość, poszukiwanie pomysłów i rozwiązań
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska, doświadczenia, umiejętności
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • telefon służbowy
  • opieka medyczna
  • rabaty pracownicze

Zobacz podobne oferty

eobuwie.pl S.A.

Straszy specjalista ds. komunikacji marketingowej (rynek włoski)

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: 2021-07-29
Czym będziesz się zajmować?: Zarządzaniem i wdrażaniem harmonogramu kampanii i akcji marketingowych, Komunikacją marketingową (dostosowywaniem jej do specyfiki...

GetResponse Sp. z o.o.

Performance Marketing Specialist

Dodane: 2021-07-26
Description Are you passionate about Google Ads, social media advertising, analyzing and growth marketing? Do you want to take the next step in your career at an...

Śląskie Laboratoria Analityczne Sp. z o.o.

Specjalista ds. marketingu

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Zakres obowiązków: udział w tworzeniu oraz realizacji strategii marketingowej marki aktywne proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu poprawę...