title

Specjalista ds. nieruchomości

Ogłoszenie numer: 5155182, z dnia 2021-07-27

Inwest Arena sp.z o o

Prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / Częstochowa, Rybnik

Opis stanowiska

  • analiza aktualnych ofert nieruchomości na rynku wtórnym,
  • praca nad realizacją projektów i remontów, współpraca z architektami,
  • nadzór nad realizacją prowadzonych prac remontowo-budowlanych,
  • sprzedaż lub wynajem nieruchomości,
  • komunikacja ze spółdzielniami, wspólnotami mieszkaniowymi i administratorami nieruchomości.

Wymagania

  • doświadczenie w branży nieruchomości,
  • dobra organizacja pracy,
  • płynna znajomość j.polskiego w mowie i piśmie,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizja,
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, samochód służbowy, komputer, itd.