title

Specjalista ds. obsługi biura i klientów

Dział UPEX firmy REMONDIS Medison Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie dzierżawy specjalistycznych urządzeń myjących, dostawy środków czyszczących i myjących

oraz odbioru i unieszkodliwiania powstałych odpadów.

Grupa REMONDIS działa w 34 krajach świata.

Dysponuje siecią 450 własnych instalacji i zatrudnia 30.600 pracowników.

Rocznie REMONDIS zbiera, przetwarza i sprzedaje w przybliżeniu 30 milionów ton surowców.

Dodatkowe informacje na temat działalności Remondis Medison UPEX:

www.upex.pl

Jeżeli czegoś nie potrafisz ale masz chęć się nauczyć, nie krępuj się, wyślij swoją aplikację.

Lokalizacja: Chorzów
Nr ref.: 062021

Opis stanowiska:
  • Przygotowywanie, segregowanie, kompletowanie dokumentacji i korespondencji;
  • Przygotowywanie, redagowanie ofert handlowych, sporządzanie umów;
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z potencjalnymi klientami i umawianie spotkań;
  • Wystawianie i wprowadzanie faktur, realizacja zamówień jednorazowych;
  • Miękka windykacja należności;
  • Rozliczanie serwisantów z wykonanych serwisów, monitorowanie czasu pracy;
  • Prowadzenie gospodarki magazynowej WZ, MM, RW;
  • Kontrolowanie stanów odpadów oraz kart KPO w BDO;
  • Zamawianie towarów od dostawców i kontrolowanie stanów;
  • Współpraca z zewnętrznymi podmiotami świadczącymi stałe i doraźne usługi;
  • Samodzielne podejmowanie decyzji;
  • Wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego.
Wymagania:
  • Samodyscyplina, rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne, kreatywność i samodzielność;
  • Komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Integralność i odpowiedzialność. Nienaganny ubiór i schludny wygląd;
  • Zorientowanie na klientów, biznes, wizję i cel;
  • Konstruktywna komunikacja. Chęć ciągłego rozwoju i dążenie do doskonałej jakości;
  • Biegła obsługa komputera (poczta, programy biurowe).
Oferujemy:
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania;
  • Niezbędne szkolenia;
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie będącej częścią globalnego koncernu;
  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku;
  • Wsparcie przełożonego w bieżącej pracy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych wmojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"