title

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Ogłoszenie numer: 4363871, z dnia 2021-03-24

Prewenta Sp. z o.o.

„PREWENTA” Sp. z o.o.  powstała w 1994 roku w Mikołowie. Początki jej działalności związane były z górnictwem węgla kamiennego i przemysłem ciężkim. Następnie, na bazie doświadczeń z wymienionych branż, gdzie sprzedaż odpowiednio dobranego sprzętu BHP jest szczególnie istotna, Prewenta rozpoczęła swoją ekspansję na inne rynki i branże. Obecnie obsługujemy największych producentów w takich branżach jak motoryzacja, budowa maszyn, produkcja chemiczna, górnictwo, hutnictwo, produkcja żywności i wiele innych.

Miejsce pracy: śląskie / Mikołów

Opis stanowiska

  • przyjęcie i terminowe wprowadzanie zamówień do systemu, monitorowanie i koordynowanie ich realizacji,
  • obsługa korespondencji z Klientami,
  • rozwiązywanie bieżących problemów dotyczących realizacji dostaw,
  • komunikacja z Klientami w zakresie realizacji zamówień,
  • monitorowanie zadowolenia Klientów i podejmowanie działań usprawniających,
  • współpraca przy rozpatrywaniu reklamacji, inicjowanie działań korekcyjnych i zapobiegawczych,
  • archiwizacja dokumentów po realizacji zamówień,
  • aktualizowanie bazy danych Klientów,
  • współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

  • wykształcenie średnie,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel),
  • łatwość nawiązywania kontaktów i podtrzymywania relacji interpersonalnych,
  • umiejętności negocjacyjne, asertywność i wysoka kultura osobista,
  • samodzielność, odpowiedzialność, zdolności organizacyjne,
  • podtrzymywanie i rozwój pozytywnych relacji z Klientami.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • interesującą pracę oraz możliwość rozwoju,
  • szkolenia finansowane przez pracodawcę,
  • niezbędne narzędzia pracy.