title

Specjalista ds. obsługi szkoleń

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/0384
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie wyższe, doświadczenie zawodowe: 2 lata, prawo jazdy kat. B, łatwość w nawiązywania kontaktów, w szczególności telefonicznych, obsługa klientów na najwyższym poziomie dbałości, odpowiedzialność za powierzone zadania, zaangażowanie, znajomość j. polskiego w mowie i piśmie, umiejętność samodzielnej pracy bez nadzoru, budowanie długotrwałych relacji handlowych; zakres zadań: telefoniczna obsługa klienta, obsługa szkoleń on-line i stacjonarnych na terenie Polski, tworzenie dokumentacji szkoleniowej, ewaluacja zrealizowanych szkoleń, tworzenie baz danych dot. potencjalnych kontrahentów; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice oraz miejsca realizacji szkoleń na terenie Polski
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Profesjonalna obsługa klienta
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: biegła obsługa komputera, Office, Internet, urządzeń biurowych

Wymagania inne:

[Inne] : •łatwości w nawiązywaniu kontaktów, w szczególności telefonicznych•obsługa klientów na najwyższym poziomie dbałości•odpowiedzialność za powierzone zadania•zaangażowanie •znajomość j. polskiego w mowie i piśmie•umiejętność samodzielnej pracy bez nadzoru•budowanie długotrwałych relacji handlowych

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach