title

Specjalista ds. ofertowania i kosztorysowania

Chemobudowa - Kraków S.A. to dynamicznie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym krajowym oraz niemieckim, z ponad 70-letnią historią działalności.

Obecnie poszukujemy kandydatek i kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

  • analiza zapytań ofertowych, warunków i materiałów przetargowych oraz dokumentacji technicznej
  • pozyskiwanie ofert z rynku od podwykonawców i dostawców materiałów
  • opracowywanie i przygotowywanie danych niezbędnych do wykonania i złożenia oferty
  • gromadzenie danych dotyczących wskaźników techniczno - ekonomicznych robót budowlanych, nośników cenowych, wskaźników inflacji, dostawców oraz cen materiałów budowlanych
  • współudział w opracowywaniu ofert przetargowych
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe inżynierskie o profilu budowlanym
  • praktyczna umiejętność szacowania kosztów produkcji budowlanej
  • minimum 3-letnie doświadczenie w zakresie kosztorysowania, planowania i budżetowania inwestycji budowlanych
  • wysoko rozwinięte umiejętności obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office
  • znajomość programów kosztorysowych i środowiska CAD
  • umiejętność pracy w zespole
  • analityczne myślenie
  • znajomość ustawy prawa zamówień publicznych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków
  • możliwość skorzystania z dopłat z funduszu socjalnego (m.in. dopłata do wypoczynku, dofinansowanie do kolonii dzieci, paczki mikołajowe, świadczenia Bożonarodzeniowe, karta sportowa)
  • możliwość korzystania z dofinansowania do dodatkowej opieki medycznej
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie
Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami