title

Specjalista ds. Ofertowania (ze znajomością CAD)

Naszym Klientem jest firma zajmująca się systemami alarmowymi, monitoringu wideo, kontroli dostępu czyli systemami niskonapięciowymi z dziedziny ochrony i zabezpieczeń.

Miejsce pracy: Bytom
Nr ref.: 02/2021/BN/SO
Główne zadania:
  • ofertowanie,
  • nadzór nad projektowaniem oraz tworzenie kosztorysów.
Wymagania:
  • znajomość CAD,
  • gotowość do uczenia się.
Firma oferuje:
  • dobrą atmosfera pracy,
  • stabilne wynagrodzenie.
Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osób na ww. stanowisko. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności doradztwa personalnego - wpis pod numerem 14300.