title

Specjalista ds. planowania produkcji

Firma GEMO Silesia Sp. z o.o. poszukuje Pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Chorzów
Twój zakres obowiązków:

  • Długoterminowe planowanie produkcji na podstawie planów sprzedaży i zapasów klientów lub zamówień
  • Tworzenie zleceń wewnętrznych
  • Zapewnienie optymalnego poziomu zapasów wyrobów gotowych
  • Analiza i elastyczne reagowanie na zamówienia klientów poprzez zmiany w planie produkcyjnym
  • Kontrola stanu wysyłek
  • Przygotowywanie analiz poziomu wykorzystania mocy produkcyjnych fabryki dla potrzeb klientów oraz realizacji planu biznesowego
  • Ciągły kontakt z klientem zagranicznym (język angielski) w sprawie zamówień
  • Analizowanie stanów potencjalnych pozostałości opakowań i surowców
  • Optymalizacja procesu planowania produkcji i obsługi klienta
Nasze wymagania;

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym- min. 1 rok.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (wymóg poziom B2- KONIECZNY!)
  • Znajomość systemów ERP
  • Bardzo dobra obsługa pakietu Microsoft Office (w szczególności zaawansowany Excel- wymóg KONIECZNY!!!)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i szybkiego ustalania priorytetów
  • Analityczne myślenie
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę w miłym zespole
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość uczestnictwa w nowych projektach
  • Możliwość rozwoju
  • Dojazd do miejsca pracy bez korków :)
  • Dodatkowe bonusy (pakiet rozszerzony opieki medycznej LuxMed, ubezpieczenie grupowe, premia uznaniowa)