title

Specjalista ds. rozliczeń

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/23/0138
OBOWIĄZKI:
Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik proszone są o skontaktowanie się z doradcą klienta po skierowanie do pracodawcy. Refundacja w ramach stażu.Prowadzenie rozliczeń mediów z wykorzystaniem specjalistycznego oprogramowania. Przygotowanie danych, import, export (Excel). Przygotowanie sprawozdań, raportów, zestawień, obsługa urządzeń biurowych i komputera.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku