title

Specjalista ds. sprzedaży

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Miejsce pracy: Jasienica
Numer: StPr/20/1993
OBOWIĄZKI:
prace przy sprzedaży materiałów i narzędzi budowlanych oraz elementów małej architektury, wyposażenia domów i ogrodów. Zamawianie towarów, gospodarka magazynowa, nawiązywanie kontaktów z nowymi dostawcami i klientami, działania marketingowe w Internecie. Firma gwarantuje po okresie próbnym możliwość szybkiego awansu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: bardzo dobra obsługa komputera

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, bardzo dobra obsługa komputera, umiejętności interpersonalne, otwartość, uczciwość, sumienność, dyspozycyjność; mile widziane: doświadczenie zawodowe, uprawnienia na wózki widłowe i prawo jazdy kategorii B.

Miejsce pracy:

Jasienica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej