title

Specjalista ds. Techniczno - Handlowych

Wiodący na polskim rynku dostawca narzędzi, w związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży poszukuje właściwych kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Kuźnia Raciborska, i okolice
Oferujemy:
  • pracę w zgranym zespole
  • praca mobilna + home office
  • szkolenia krajowe i zagraniczne
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy, telefon i komputer
  • samochód służbowy do celów prywatnych
  • stabilne warunki zatrudnienia, umowa na czas nieokreślony, po okresie próbnym (3 miesięcznym)
  • prywatna opieka medyczna
Nasze wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne,
  • dobrze widziana znajomość zasad obróbki skrawaniem, metrologii
  • silna motywacja do realizacji stawianych celów
  • umiejętność samodzielnego działania
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy
Twoje wyzwania:
  • Poszukiwanie nowych klientów, w celu nawiązania relacji handlowych i sprzedażowych z potencjalnymi nabywcami naszego asortymentu.
  • Realizacja sprzedaży na określonym planem poziomie.
  • Doradztwo techniczne u klientów
  • Planowanie, przygotowanie, realizacja wizyt handlowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych.
  • Realizacja sprzedaży końcowej.
  • Zlecanie obsługi transakcji do działów: serwisu, logistyki.
  • Opieka posprzedażowa nad klientem.

Zobacz podobne oferty

Klima System Filtry Sp. z o.o. Sp.k.

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: wczoraj
Opis stanowiska: aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych kontrahentów na podległym terenie współpraca z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami aktywna sprzedaż...

Emtor Spółka z o.o.

Doradca Techniczno-Handlowy

Lokalizacja: śląskie / Śląsk

Dodane: 2022-09-26
Główne zadania na stanowisku: Monitorowanie rynku Realizacja działań sprzedażowych Nawiązywanie relacji handlowych z nowymi klientami Współpraca z Działem...

ROTENSO SPÓŁKA Z OGANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Doradca Techniczno-Handlowy – systemy klimatyzacyjne

Lokalizacja: śląskie / Ruda Śląska

Aplikuj do nas jeśli: posiadasz doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży w branży technicznej; masz umiejętność pełnienia roli doradczej wobec klientów w...