title

Specjalista ds. technologii i materiałów

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Miejsce pracy: Wola
Numer: StPr/22/0498
OBOWIĄZKI:
stała współpraca z Inżynierem Rezydentem i Głównym Technologiem, stała współpraca z Inspektorem danej branży, pomoc w przygotowaniu wymaganej dokumentacji w zakresie technologii, pomoc w kontroli materiałów i technologii oraz jakości wykonywanych robót na budowie, pozostałe czynności wynikające z danego stanowiska
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

wymagane wykształcenie średnie techniczne (bez względu na profil), mile widziany pakiet Office, mile widziane doświadczenie w dziale technologii drogownictwa, materiałów drogowych i drogownictwa, mile widziane prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Wola

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie