title

Specjalista ds. ubezpieczeń majątkowych

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach
Miejsce pracy: Świętochłowice
Numer: StPr/22/0937
OBOWIĄZKI:

konsultacje i przygotowywanie polis dla klientów, rozliczanie polis i obsługa posprzedażowa, pozyskiwanie nowych klientów, bezpośredni kontakt z klientem

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw ubezpieczeń majątkowych i osobowych
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa komputera w tym pakietu MS Office

Wymagania inne:

s komunikatywność, obsługa komputera (pakiet Office), wykształcenie min. średnie, znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy:

Świętochłowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach