title

Specjalista ds. wsparcia systemów IT [rekrutacja online]

Miejsce pracy: Katowice
Numer referencyjny: /MB/AS/OD/LSA/TD/AJ8105
Szukamy Ciebie jeśli:
  • Znasz systemy klasy Windows Server lub Linux/Unix
Dodatkowo zapunktujesz za:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (lub obecnie student), preferowany profil informatyczny
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku / z klientem anglojęzycznym
Jak pracujemy

W ING Tech Poland działamy zgodnie z podejściem Agile, w oparciu o metodyki zwinne tj. Scrum oraz Kanban. Jesteśmy innowacyjną organizacją opierającą swoje działania na zaufaniu do ludzi, z którymi pracujemy. Dzięki dużej swobodzie działania pobudzamy motywację oraz kreatywność, co przyspiesza pracę i pozwala elastycznie dostosowywać się do zmieniających się oczekiwań naszych partnerów biznesowych. Podstawą naszej organizacji są nieduże jednostki zwane squadami, które mają jasną wizję swojego produktu, samodzielnie pokonują pojawiające się wyzwania i wspólnie wypracowują najbardziej elastyczne i efektywne sposoby działania.

  • umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
  • 24/7
    w tych godzinach pracujemy
  • ul. Konduktorska 35, Katowice
    tutaj mieści się nasze biuro
Zakres obowiązków
60% - Obsługa procesu Incident Management
10%- 1-sza linia wsparcia IT
10%- Automatyzacja rozwiązań dla incydentów IT
10% - Akcje naprawcze dla major incidents
10%- Uczestnictwo w projektach typu transfer 1 linii wsparcia
Pozostałe wymagania
  • Motywacja i chęć rozwoju w obszarze IT oraz do ciągłej nauki
  • Duże zaangażowanie i otwartość na zmiany
  • Samodzielność, samodyscyplina, dobra organizacja pracy
  • Skuteczna realizacja postawionych celów oraz umiejętność aktywnego poszukiwania rozwiązań
  • Gotowość do wyjazdów służbowych na czas projektu
  • Umiejętność pracy w grupie
W ING Tech Poland dbamy o:
Twój rozwój:
  • wielokierunkowy rozwój
  • certyfikacje i transfer wiedzy
  • budżet szkoleniowy
  • najnowsze technologie
  • międzynarodowe projekty
  • darmowe lekcje języka angielskiego
Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę
  • prywatna opieka medyczna
  • 50% dofinansowania na kartę Multisport
  • parking rowerowy
  • strefy relaksu i rozrywki
  • imprezy integracyjne i program Stay Fit
Odpowiednie warunki pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy
  • kuchnia
Nad Twoja rekrutacją czuwają:
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jeżeli w przyszłości, chciałbyś/chciałabyś brać udział w innych rekrutacjach prowadzonych przez ING Business Shared Services B.V. sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Katowicach, potrzebujemy Twojej dodatkowej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia przyszłych rekrutacji.”

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 2 lat. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.