title

Specjalista ds. personalnych

Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. z siedzibą w Katowicach, którego podstawową dziedziną działalności jest ujmowanie, uzdatnianie i sprzedaż hurtowa wody pitnej, poszukuje kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Katowice
Główny zakres obowiązków:
  • udział w projektowaniu i wdrażaniu projektów HR
  • planowanie, monitorowanie i realizacja działań HR
  • prowadzenie dokumentacji kadrowej oraz akt pracowniczych
  • sporządzanie wszelkich dokumentów związanych z nawiązaniem, zmianą oraz rozwiązaniem stosunku pracy
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz urlopów
  • prowadzenie spraw dotyczących badań lekarskich
  • aktualizacja danych kadrowych i płacowych pracowników w systemie informatycznym
  • wystawianie dokumentów i zaświadczeń o zatrudnieniu
  • nadzorowanie procesu adaptacji nowych pracowników
  • prowadzenie spraw związanych z planowaniem i organizacją szkoleń pracowników
  • udział w przygotowaniu planu zatrudnienia oraz planu wynagrodzeń
  • opracowywanie raportów i zestawień
Wymagania:

Niezbędne

Wykształcenie
  • wyższe z obszaru prawa pracy

Doświadczenie zawodowe

  • min. 3 lata prowadzenia spraw pracowniczych

Kompetencje

  • Znajomość:
    • prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
    • przepisów o ochronie danych osobowych
    • obsługi programu Płatnik
    • obsługi aplikacji MS Office

Umiejętności

  • Umiejętności:
    • abstrakcyjnego myślenia
    • organizowania pracy własnej
    • interpersonalne
    • pracy w zespole

Cechy osobowościowe

  • skrupulatność i rzetelność
  • potrzeba rozwoju zawodowego
  • komunikatywność
  • dyskrecja
  • otwartość na zmiany

Pożądane

  • wyższe z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi

Kompetencje

    • obsługi programu Impuls
    • prawa zamówień publicznych
    • prowadzenie dokumentacji związanej z ISO
Oferujemy:
  • pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • profesjonalne narzędzia pracy
Benefity:
  • Dodatkowe świadczenia pieniężne (premie świąteczne, bonusy finansowe)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (kolonie ,wczasy , inne)
  • Paczki dla dzieci  Dzień dziecka i Mikołajki
  • Szkolenia dla pracowników
  • Imprezy i wyjazdy integracyjne

Przekazując zgłoszenie rekrutacyjne do Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów Spółki Akcyjnej, z siedzibą w Katowicach, ul. Wojewódzka 19, 40–026 Katowice, udostępnia Pani/Pan swoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Przekazanie danych osobowych przekraczających zakres wymagany przez Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów Spółkę Akcyjną (czyli danych innych niż wskazane w art. 22(1) Kodeksu pracy) oznacza WYRAŻENIE ZGODY na przetwarzanie tych dodatkowych danych osobowych na potrzeby danej rekrutacji

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów Spółka Akcyjna, z siedziba w Katowicach, ul. Wojewódzka 19, 40–026 Katowice, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000247533 (dalej: „Spółka” lub „Pracodawca”).
  2. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych w Spółce, adres e-mail: iodo@gpw.katowice.pl, telefon: 032 6038741.
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy lub innych aktów prawnych, z których wynika konieczność wypełnienia przez Spółkę obowiązku ciążącego na Spółce, jak również na podstawie zgody wyrażonej w zakresie dobrowolnie podanych przez Panią/Pana danych w związku z uczestnictwem w rekrutacji.
  4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są na podstawie:
    • art. 6 ust. 1 lit. a RODO – zgoda osoby której dane dotyczą.
    • art. 6 ust. 1 lit. b RODO – niezbędność do wykonania umowy lub podjęcia działań na Pani/Pana żądanie przed zawarciem umowy;
    • art. 6 ust. 1 lit. c RODO – konieczność wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Spółce;
  5. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być:
    • podmioty świadczące usługi na rzecz Pracodawcy dotyczące: wykonania badań lekarskich.
  6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane:
    1. w przypadku przekazania danych osobowych w celu wykorzystania w konkretnym procesie rekrutacyjnym - przez czas niezbędny na przeprowadzenie rekrutacji, a po jej zakończeniu, przez okres przedawnienia roszczeń, jednak nie dłużej niż przez 3 lata;
    2. w przypadku wyrażenia zgody na przyszłe rekrutacje - do czasu wycofania zgody, lecz nie dłużej niż przez okres 1 roku, a po tym okresie przez okres przedawnienia roszczeń nie dłuższy niż 3 lata.
  7. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  9. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.
  10. W zakresie w jakim przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody, jest Pani/Pan uprawniony do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
  11. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej bez ich podania nie jest możliwe wzięcie udziału w rekrutacji.
  12. Spółka nie będzie przeprowadzać zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania na podstawie podanych danych osobowych.