Praca: Specjalista HR - Employer Branding

Specjalista HR - Employer Branding
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: AK/HR12/2018/2
Twoje zadania:
  • budowanie wyjątkowych doświadczeń kandydatów
  • kreowanie, planowanie i realizacja działań Employer Brandingowych dla wybranych obszarów banku
  • wspieranie działań rekrutacyjnych w celu pozyskiwania kandydatów
  • analiza i weryfikacja zgłaszanych potrzeb rekrutacyjnych
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z uczelniami, organizacjami studenckimi
  • udział i wsparcie w projektach i eventach rekrutacyjnych, targach pracy
  • planowanie i realizację usprawnień w zakresie rekrutacji i EB
  • badanie efektywności działań EB
Nasze oczekiwania:
  • co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy w obszarze Employer Brandingu
  • praktyczna znajomość narzędzi EB
  • samodzielność w organizacji pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
  • wykształcenie wyższe i znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
Mile widziane:
  • Gotowość do rozwoju i elastyczność w kontekście zmieniających się zadań (w zakresie miękkiego HR)
Oferujemy Ci:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia
    i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitowy