title

Specjalista serwisu obrabiarek cnc

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/23/0078
OBOWIĄZKI:
- Serwisowanie maszyn do obróbki skrawaniem, merytoryczne wsparcie terenowych pracowników serwisu, wsparcie w doboru części do naprawy maszyn, konsultacje z działami projektowymi w fabrykach w Japonii, Wielkiej Brytanii i Singapuru. Kontakt telefoniczny z działem wsparcia serwisu klienta w fabrykach, wsparcie merytoryczne kierownika działu serwisu w Polsce.- Miejsce pracy: Siedziba firmy Katowice + wyjazdy służbowe w Posce i zagranicę.- Godziny pracy: 8:00-17:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: japoński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. średnie. Wymagane doświadczenie zawodowe: min. 1 rok w serwisowaniu maszyn do obróbki skrawaniem. Wymagana umiejętność serwisowania i znakomita znajomość budowy maszyn do obróbki skrawaniem. Wymagana znajomość specjalistycznego słownictwa technicznego.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 23 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach