title

Specjalista sprzedaży internetowej - asystent

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Specjalista sprzedaży internetowej - asystent
Miejsce pracy: Niegowonice
Numer: StPr/21/1211
OBOWIĄZKI:

Wg programu stażu w godz. 08.00-16.00

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania inne:

wykształcenie min. zawodowe

Miejsce pracy:

Niegowonice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Asystent do spraw księgowości

Lokalizacja: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Dodane: dzisiaj
RPO (GRUPA WIEKOWA POWYŻEJ 30 ROKU ŻYCIA) - bieżąca weryfikacja faktur i innych dokumentów księgowych, - wprowadzanie dokumentów do systemu Subiekt GT, -...

Recruit Europe

Asystentka / Sekretarka - online

Lokalizacja: śląskie / Katowice, Gliwice, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Rybnik, Chorzów, Bieruń,

Dodane: dzisiaj
Zadania: administracyjne wsparcie biura, telefoniczna i e-mailowa obsługa klientów, przygotowywanie dokumentacji firmowej, pism, analiz, raportów i zestawień,...

EPCM Executive Search

Asystent / Asystentka w dziale Środowiska

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: dzisiaj
Obowiązki: Ścisła współpraca z polskim zespołem środowiskowym Współpraca z zespołami na etapie predevowym (tzn. przed zakupem nieruchomości) i na etapie...