title

Specjalista w dziale analizy (ogłoszenie nr 7/faa/2020)

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/20/2416
OBOWIĄZKI:
- Ogłoszenie nr 7/FAA/2020 UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KATOWICACH poszukuje pracownika na stanowisko: SPECJALISTY W DZIALE ANALIZ.- Zakres obowiązków:- monitorowanie i kontrola przychodów i kosztów jednostek organizacyjnych,- monitorowanie zmian w budżetach jednostek organizacyjnych,- weryfikacja dokumentów finansowych pod względem zgodności budżetów jednostek organizacyjnych z planem rzeczowo finansowym,- sporządzanie analiz przychodów i kosztów w odniesieniu do planu rzeczowo - finansowego,- udział w przygotowywaniu projektów planu rzeczowo - finansowego,- uzgadnianie wykonania planu rzeczowo - finansowego oraz wykonania budżetów jednostek organizacyjnych z ewidencją księgową.- Praca będzie wykonywana od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:30-15:30.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagania inne:

Niezbędne wymagania:- wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu finansów/ekonomii- co najmniej trzy letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,- obsługa pakietu MS Office w szczególności Excel,- umiejętność analitycznego myślenia oraz skrupulatność,- silna motywacja i zaangażowanie w realizację założonych celów,- bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, komunikatywność oraz wysokie zaangażowanie w realizacji codziennych obowiązków.Wymagania dodatkowe:- znajomość przepisów Ustawy o Szkolnictwie Wyższym i Nauce,- mile widziana znajomość programu Simple ERP.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach