title

Sprzątacz

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Sprzątacz
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/20/0893
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie, zamiatanie, wycieranie, szorowanie, mycie różnego rodzaju nawierzchni w pomieszczeniach socjalnych, magazynowych, biurowych, toaletach, szatniach, korytarzach itp. Czyszczenie regałów (prace na wysokości), mycie okien i przeszkleń, zamiatanie, mycie kostki brukowej. W sezonie odśnieżanie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

[Inne] : Minimum 2 miesiące doświadczenia na danym stanowisku, dyspozycyjność – praca zmianowa, predyspozycje do ciężkiej pracy fizycznej, obsługa maszyn/urządzeń czyszczących – szorowarka elektryczna, myjka ciśnieniowa, odkurzacz piorący. Bardzo mile widziana podstawowa znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie