title

Sprzątacz

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Sprzątacz
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/0036
OBOWIĄZKI:

Sprzątanie, zamiatanie, wycieranie, szorowanie, mycie różnego rodzaju nawierzchni w pomieszczeniach socjalnych, magazynowych, biurowych, toaletach, szatniach, korytarzach itp. Czyszczenie regałów (prace na wysokości), mycie okien i przeszkleń, zamiatanie, mycie kostki brukowej. W sezonie odśnieżanie.

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

[Inne] : Doświadczenie na danym stanowisku bardzo mile wiedziane , dyspozycyjność – praca zmianowa, predyspozycje do ciężkiej pracy fizycznej, obsługa maszyn/urządzeń czyszczących – szorowarka elektryczna, myjka ciśnieniowa, odkurzacz piorący. Bardzo mile widziana podstawowa znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach