Sprzątaczka biurowa - oferta dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/0416
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie podstawowe, praca w Zakładzie Produkcyjnym - strefa z dobrym dojazdem - utrzymanie czystości biur, korytarzy, sanitariatów, pomieszczeń socjalnych, schodów, dwie zmiany, miejsce pracy: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

[Inne] : Praca w Zakładzie Pracy Chronionej, umowa o pracę, pakiet socjalny, możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach, możliwość dofinansowania do wypoczynku, rehabilitacji, zakupu sprzętu rehabilitacyjnego, leków, przeszkolenie, środki do pracy, wsparcie doświadczonej kadry kierowniczej. Bardzo dobry dojazd autobusem 57 pod bramę zakładu.

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 850 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach