title

Sprzątaczka klatek schodowych i terenów zewnętrznych

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/21/1745
OBOWIĄZKI:

Sprzątanie klatek schodowych i terenów zewnętrznych. Miejsce wykonywania pracy: Zabrze Centrum. Praca na umowę zlecenie, 4 godziny pracy dziennie. Oferta pracy również dla osoby na emeryturze.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, chęci do pracy

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu