title

Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/20/1930
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac porządkowych: mycie środkami myjąco - dezynfekującymi dużych powierzchni płaskich, mycie pomieszczeńi urządzeń sanitarnych przy użyciu środków dezynfekcyjnych, mycie okien i przeszkleń do wysokości 2,5 m. Przestrzeganie reżimu sanitarnego właściwego dla Zakładu Opieki Zdrowotnej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Przestrzeganie reżimu sanitarnego właściwego dla Zakładu Opieki Zdrowotnej.

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie