title

Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Imielin
Numer: StPr/20/1070
OBOWIĄZKI:
sprzątanie i utrzymywanie w czystości pomieszczeń biurowych, gospodarczych oraz powierzchni sprzedażowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe lub zawodowe, mile widziane doświadczenie zawodowe,

Miejsce pracy:

Imielin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach