title

Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Numer: StPr/22/0517
OBOWIĄZKI:
Sprzątaczka
Miejsce pracy:

Jastrzębie-Zdrój

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Zobacz podobne oferty

Wala Spółka z o.o.

Pracownik Porządkowy

Lokalizacja: śląskie / Bielsko-Biała, (okolice), Wilkowice

Dodane: wczoraj
Do głównych obowiązków pracownika będzie należało: utrzymanie czystości na hali produkcyjnej jak również na terenach przylegających do firmy, prace z...

Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice

Pracownik utrzymania czystości

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: 2022-06-24
Utrzymanie porządku wewnątrz i na zewnątrz budynków mieszkalnych. Wymagania inne: Osoby pełnoletnie

Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Sprzątaczka

Lokalizacja: śląskie / Tychy

Zakres obowiązków: Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za utrzymanie czystości na terenie sklepu. Wymagania: sumienność, dokładność,...