title

Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Ogrodzieniec
Numer: StPr/22/0585
OBOWIĄZKI:
Praca sprzątaczki polegająca na utrzymaniu porządku wewnątrz budynku SPZOZ w Ogrodzieńcu oraz wokół niego.Porządkowanie otoczenia stanowisk pracy, podłogi pomieszczeń użytkowych, ciągów komunikacyjnych, a także w miarę potrzeby usuwanie wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń i odpadków. Czyszczenie podłóg i innych powierzchni przy użyciu szczotek, odkurzaczy lub innych urządzeń wspomagających sprzątanie. Stosowanie płynnych, sypkich lub stałych środków czyszczących.Główne czynności to mycie i ścieranie kurzu z powierzchni zmywalnych, mycie okien, mycie podłóg, klatki schodowej. Praca na jedną zmianę w godz. 1225-20.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

zaangażowanie w wykonywane obowiązki, staranność

Miejsce pracy:

Ogrodzieniec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu